Prodej bytu 1+1

Zobrazení inzerátu na mapěPraha , Československého exilu 543

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje koupi luxusního loftu v Praze s atmosférou New Yorku. Původní továrnu na letecké součástky vrátili do života renomovaní architekti významného pražského developera a vdechli jí podobu 150 exkluzivních loftů. Naddimenzovaná konstrukce s extrémní nosností a pevností vyzařuje specifickou industriální atmosféru - a zároveň nechává otevřený prostor pro Vaši kreativitu a sny. Nenechte si ujít unikátní investiční příležitost a možnost stát se součástí komunity jedinečných osobností. VANGUARD je genius loci, který tvoříte Vy sami.

Prostor pro Vaši kreativitu: VANGUARD představuje dostatek prostoru pro realizaci Vaší touhy po kreativním bydlení. Nyní máte unikátní možnost pořídit si některý z loftů ve formě Shell & Core a navrhnout si své vysněné místo k životu sami nebo ve spolupráci s našimi architekty. Díky velkorysé výšce stropů a výjimečným dispozicím prostoru si svůj loft můžete zařídit svobodně zcela podle svých představ. A těm se v projektu VANGUARD meze nekladou. Realizujte se!

Lofty na míru: Tři renomovaná architektonická studia stojí za designem, který je vším, jen ne všední. Každý z nich představuje odlišné pojetí industriálního prostoru. Vyberte si to, které přesně sedne Vaší osobnosti a stylu.

Shell & Core: Základní úprava Shell & Core Vám poskytuje neomezený prostor pro realizaci Vašich snů o loftovém bydlení. Navrhněte si svůj loft sami nebo s vlastním designérem a zažijte nekončící pocit svobody ve zcela výjimečných dispozicích. Ve VANGUARD se Vám meze nekladou. Inspirovat se můžete vzorovými lofty. Chcete pocítit unikátní industriální atmosféru projektu VANGUARD? Navštivte některý ze vzorových loftů a poznejte stylové a funkční řešení prostoru renomovaných architektonických studií.

Design prvního ze vzorových loftů vytvořila Ivanka Kowalski, druhý vzniká dle návrhu studia OOOOX. Dokončení obou loftů je plánováno na jaro 2022, předpokládaný termín dokončení celého projektu pak je začátek roku 2023, byty jsou ale v předprodeji už nyní a pro jejich blízkost k legendárnímu Václaváku je zájem o ně veliký.

Koupi bytu můžete také zkombinovat s některým z finančních produktů a pojmout ji jako investici s finanční pákou. Na koupi Vám stačí i méně než třetina kupní ceny a zbytek investice splácíte místo nájemného, případně ji za Vás mohou splácet třeba Vaši nájemníci. Svou investici si tak pěkně odbydlíte a ještě se Vám znásobí.

Lákavá představa, co říkáte? Zavolejte nám a dohodněte si schůzku s realitním specialistou ještě dnes! Ev. číslo: 638864.

Další parametry

 • Patro
  3
 • Číslo inzerátu
  21805
 • Cena
  více info o ceně u majitele inzerátu
 • Užitná plocha
  50 m2

Kontakt

Kontaktovat

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku.

Upozornění

Používáte nepodporovaný (zastaralý) internetový prohlížeč!

Pro správný běh našeho portalu není možné použít vámi používaný prohlížeč.

Použijte prosím Microsoft Edge nebo některý z jiných prohlížečů, např. Google Chrome, Firefox.