Prodej pozemku

Zobrazení inzerátu na mapěTeplá

Zprostředkujeme Vám prodej pozemků o celkové rozloze 386 815 m² v obci Babice (pozemky je možné rozprodat po dohodě jednotlivě). Cena za tyto pozemky je 23.600.000,-Kč. Babice jsou malá vesnice, která se nachází cca 4,5 km od Teplé, cca 10 km od Mariánských Lázní. V místě není žádná občanská vybavenost, nejezdí sem ani autobus. Nejbližší vlaková a autobusová zastávka je v cca 1,8 km vzdáleném Poutnově.
Pozemky jsou louky, pole, vodní plochy a ostatní komunikace. Louky se používají jako pastviny, je na nich pletivové oplocení s elektrickými ohradníky rozdělenými do sektorů, brány. Na pozemcích jsou vodní plochy, napáječky, přístřešky pro dobytek na betonových patkách. Podél oplocení jsou vysázeny ovocné stromy. Kolem vodních ploch jsou vzrostlé stromy. Pozemky jako ostatní komunikace jsou zpevněné a nezpevněné polní cesty. Další pozemky o velikosti 26 500 m² jsou v územním plánu obce vedené se zaměřením na pobytový, rekreační a poznávací turistický ruch. Nepřípustné využití pro bytové domy a objekty pro rodinnou rekreaci. Zároveň je vydáno územní rozhodnutí na výstavbu penzionu a jezdeckého areálu, je připravena dokumentace ke stavebnímu povolení.
Do prodávaných pozemků patří dále převážně zemědělské pozemky ve Služetíně, části města Teplá. Nachází se asi 4,5 km od Teplé asi 3,5 km od Babic. Není zde žádná občanská vybavenost, pouze autobusová zastávka. Obcí prochází místní komunikace. Pozemek o velikosti 52 m² je zbořeniště. Ostatní pozemky o velikosti 157 173 m² jsou dle skutečného stavu louky, které se využívají k pastvě zvířectva. Cena za tyto pozemky je 6.300.000,-Kč.
Možnost prodeje dvougeneračního rodinného domu o užitné ploše 623 m² ležícího na okraji obce vedle prodávaných pozemků v absolutním soukromí. Dům je podsklepený, zděný se dvěma nadzemními podlažími a obyvatelným podkrovím (140 m²). Má dva byty se samostatnými vchody. V podzemním podlaží je sklep, technická místnost, vinný sklep, 2 sklady. Ev. číslo: 29632.

  • Číslo inzerátu
   21350
  • Cena
   29 900 000 za nemovitost
  • Užitná plocha
   543988 m2

  Kontakt

  Kontaktovat

  Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku.

  Upozornění

  Používáte nepodporovaný (zastaralý) internetový prohlížeč!

  Pro správný běh našeho portalu není možné použít vámi používaný prohlížeč.

  Použijte prosím Microsoft Edge nebo některý z jiných prohlížečů, např. Google Chrome, Firefox.