Prodej domů

Zobrazení inzerátu na mapěKolín

Zprostředkujeme Vám ve výhradním zastoupení prodej rodinného domu se zastavěnou plochou 120 m², celkovou plochou pozemku 511 m², v obci Kolín - Sendražice.
Nemovitost se nachází v klidné části obce na pěkném místě bez rušivého provozu, obklopena zelení z vlastní i sousedních zahrad. Dům je napojen na všechny sítě - plyn, elektřina, městská voda a kanalizace. Dopravní dostupnost výborná - bus, vlak.
Bytový prostor nabízí ve spodní části 3 pokoje a kuchyň, v horní další 2 podkrovní pokoje, terasu a dvě technické místnosti/půdní prostory. Na pozemku stojí samostatná zděná garáž 38 m². Vhodný k rekonstrukci dle potřeb nového majitele.
Na zahradě jsou vzrostlé ovocné stromy, keře, květiny a menší zázemí pro hospodářská zvířata. Výstavba studny pro užitkovou vodu k zalévání zahrady možná.
V místě dvě prodejny potravin, restaurace, základní i mateřská škola s jídelnou, dětské a fotbalové hřiště, přírodní koupaliště Hradištko a dosti zelených ploch pro výlety pěšky či na kole. MHD autobusová zastávka je 3 min chůze, během 10 min můžete být v historickém centru Kolína. Vlakové a autobusové nádraží zaručuje rychlou dopravu i do vzdálených míst. Nedaleko průmyslová zóna, nájezd na dálnici D11. Město Kolín nabízí výtečnou občanskou vybavenost a dosti pracovních příležitostí.
Financování hypotékou možné, rád pomohu. Pro více informací prosím neváhejte kontaktovat makléře. Ev. číslo: 29538.

  • Číslo inzerátu
   21300
  • Cena
   4 450 000 za nemovitost
  • Užitná plocha
   120 m2

  Kontakt

  Kontaktovat

  Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku.

  Upozornění

  Používáte nepodporovaný (zastaralý) internetový prohlížeč!

  Pro správný běh našeho portalu není možné použít vámi používaný prohlížeč.

  Použijte prosím Microsoft Edge nebo některý z jiných prohlížečů, např. Google Chrome, Firefox.