Prodej kanceláře

Zobrazení inzerátu na mapěÚstí nad Labem

Reality 11 Vám zprostředkují prodej nové obchodně administrativní budovy o 6-ti nadzemních a jednom podzemním podlaží v centru Ústí nad Labem ul. Masarykova. Budova o zastavěné ploše 1800m² byla zkolaudovaná r. 2010, celková podlahová plocha je 10 600m² a užitná plocha 7 600m². V podzemí se nachází parkování pro 23 vozidel, v přízemí je umístěná restaurace s kavárnou, obchodní prostory a nebytové prostory. V dalších podlažích se nacházejí kanceláře, jednací místnosti, open space prostory, různě členěné nebytové prostory, sociální vybavení, kuchyňky, terasy... V současné době v domě sídlí několik firem.

Budova byla postavená ve vysokém standardu, je celkově ve výborném technickém stavu včetně vnitřního vybavení a zařízení, má vlastní el. rozvodnu, internet optický, požární zabezpečení na každém patře s napojením na centrální požární pult, patra jsou zabezpečena kódovým systémem, v budově 2 výtahy, nová vzduchotechnika, přičemž ve vybraných prostorách je zkombinovaná s klimatizací.

Dle Průkazu energetické náročnosti budovy spadá Budova do třídy energetické náročnosti B - velmi úsporná. Celková dodaná energie činí 153,4 kWh/m² za rok.

Velkou výhodou je poloha v centru, veškerá občanská vybavenost v místě, hned vedle autobusového a vlakového nádraží s výborným napojením na dálnici. Další informace Vám ochotně poskytneme na vyžádání. Ev. číslo: 23611.

  Výtah
  • Číslo inzerátu
   21220
  • Cena
   více info o ceně u majitele inzerátu
  • Užitná plocha
   10600 m2

  Kontakt

  Kontaktovat

  Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku.

  Upozornění

  Používáte nepodporovaný (zastaralý) internetový prohlížeč!

  Pro správný běh našeho portalu není možné použít vámi používaný prohlížeč.

  Použijte prosím Microsoft Edge nebo některý z jiných prohlížečů, např. Google Chrome, Firefox.