Pronájem komerční nemovitosti

Zobrazení inzerátu na mapěPraha

Reality 11 Vám zprostředkují přenechání pronájmu luxusních pivních lázní. Nabízené prostory jsou umístěny v přízemí hotelu METEOR PLAZA v Hybernské ulici. Jsou užívány výhradně za účelem provozování „SPA a WELLNESS“ (tj. rehabilitační, rekondiční a relaxační centrum, poskytování masáží, fyzioterapie, občerstvení, provozování wellness zařízení, kosmetické služby, pedikúra, manikúra, provozování solárií, zařízení zdravotnického charakteru a poskytování dalších služeb, které s takovým zařízením obvykle souvisí).

Předmětem nabídky je přenechání pronájmu prostor s odkoupením veškerého vybavení. Pivní lázně je možné provozovat buď pod vaší vlastní značkou nebo formou franšízy a využít tak stávající širokou českou i zahraniční klientelu. Současná majitelka je držitelkou několika prestižních mezinárodních ocenění The World Luxury Spa Awards a je také držitelkou ochranné známky CZECH BEER SPA. Všechny tyto benefity by mohl nový majitel využívat. Lázně jsou v současné době v plném provozu, po převzetí lze okamžitě pokračovat.

V roce 2018 byl celý prostor lázní kompletně a luxusně zrekonstruován, Celková plocha 240 m² nabízí recepci, pivní lázně s odpočívárnou, pokoj s vířivkou, parní a finskou saunu, dva masážní pokoje, sklady a zázemí pro personál. Provozovateli lázní je k dispozici vlastní hotelový pokoj s parkovacím místem. Nájemní smlouva je desetiletá, s možností prodloužení o 5 let. Měsíční nájemné je 55 000 Kč, zálohy na služby 5 000 Kč. Převzetí pronájmu je vázáno na odkoupení veškerého vybavení lázní, cenu na vyžádání sdělím. Je zde i možnost úhrady formou splátek.

Jedná se o prestižní a vyhledávanou lokalitu v centru Prahy, s veškerou občanskou vybaveností a výbornou dopravní dostupností vozem nebo MHD. Vzhledem ke své poloze, luxusnímu vybavení, stále klientele a vybudovaném oceňovaném renomé lázní, se jedná o zajímavou podnikatelskou příležitost. Ev. číslo: 22583.

  • Číslo inzerátu
   21056
  • Cena
   55 000 za měsíc
  • Užitná plocha
   240 m2

  Kontakt

  Kontaktovat

  Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku.

  Upozornění

  Používáte nepodporovaný (zastaralý) internetový prohlížeč!

  Pro správný běh našeho portalu není možné použít vámi používaný prohlížeč.

  Použijte prosím Microsoft Edge nebo některý z jiných prohlížečů, např. Google Chrome, Firefox.