Prodej komerční nemovitosti

Zobrazení inzerátu na mapěÚstí nad Labem

Reality 11 Vám zprostředkují exkluzivně projekt StarIgloo - Dům pod hvězdami

StarIgloo: je stavebnice, která je vyrobená z kvalitních materiálů - profilů z leteckého hliníku a skelet z odolného polykarbonátu o tloušťce 5 mm, který je 250 x odolnější něž sklo a umožňuje snadnou, rychlou montáž, na vodorovné zpevněné ploše. Exkluzivně lze nabídnout doplňkové úpravy, například různé druhy podlah, osvětlení, vyhřívání a klimatizace.
Tento projekt poskytuje bezpečí v jakémkoliv podnebí a povětrnostních podmínkách. Dále je odolný proti mechanickému poškození. Jednotlivé moduly jsou variabilní a lze vybírat z hotových sestav, nebo připravit sestavu přímo na míru dle přání zákazníka.

StarIgloo: je vhodný pro hotely, rekreační komplexy - glamping, izolační covid jednotky, zahrady i parky, může plnohodnotně nahradit pergolu i zahradní domek či dům.

StarIgloo ø 2.1 m, je modul určený především pro užití jako koupelna. Díky průměru je vhodný také pro menší relaxační, nebo jídelní prostor pro dva, šatna k bazénu atd.
Pro postavení stavby dostačuje zpevněná vodorovná plocha. StarIgloo v ø 2.1 metrů v základní verzi jako jediný obsahuje podlahu.
StarIgloo v ø 2.1m lze plně vybavit sanitární technikou, topením, klimatizací, podlahou, osvětlením, nábytkem a doplňky, dle potřeb a požadavků.
Cena základní verze je 142.093 Kč bez DPH

StarIgloo ø 3.3 m, vystačí na skvělý prostor do každé zahrady, pro příležitosti rodinných oslav, relaxačního posezení či poležení, malý příbytek, nebo zastřešení venkovní vířivky atd.
V základní verzi dodáváno bez montáže a dopravy.
Cena základní verze je 171.834 Kč bez DPH

StarIgloo set ø 3.3 + ø 2.1 m, je využitelný jako mini obývací jednotka s vlastním sociálním zařízením. Ideální pro vytvoření ložnice pod hvězdami.
StarIgloo set ø 3.3 + ø 2.1 m obsahuje: polykarbonátové transparentní díly o tloušťce 5 mm, hliníkové základny, okna a dveře, voděodolný uzamykací systém, stínící systém a instalační materiál.

Všechny modely StarIgloo jsou v základní verzi dodáváno bez montáže a dopravy. Vybavení modulu se kalkuluje zvlášť.
Montáž Vám můžeme zajistit na přání, stejně jako dopravu na místo určení.
Cena základní verze je 297.405 Kč bez DPH

Lze objednat tyto verze:

ø2.1=3.5m², ø3.3=8.5m², ø3.5=9.6m², ø4.0=12.6m², ø4.5m=15.9m², ø5.0m=19,6m², ø5.32=22.2m², ø6=28.3m², ø9m=110m² ve dvou podlažích.

V případě jakéhokoliv bližšího zájmu nás neváhejte kontaktovat. Ev. číslo: 22441.

  • Číslo inzerátu
   21046
  • Cena
   více info o ceně u majitele inzerátu
  • Užitná plocha
   110 m2

  Kontakt

  Kontaktovat

  Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku.

  Upozornění

  Používáte nepodporovaný (zastaralý) internetový prohlížeč!

  Pro správný běh našeho portalu není možné použít vámi používaný prohlížeč.

  Použijte prosím Microsoft Edge nebo některý z jiných prohlížečů, např. Google Chrome, Firefox.