Pronájem bytu 1+1

Zobrazení inzerátu na mapěPraha 3 , Štítného

Pro vice informaci, prosím zanechte svou žádost!
https://smarthomesreality.cz/

Pronájem bytu 1+1, 33m2, Praha 3 - Žižkov
Cena: 15 900 Kč/měsíc
ID: Kod33

Byt 1+1 o celkové ploše 33m2 v 5.patře s výtahem - podkroví s klimatizací, kuchyň situovaná na jih (sluníčko celoroční), ložnice na sever do dvora. Byt vznikl nástavbou celkem 5 bytů v r. 2018 v podkroví domu z roku 1886. Celý dům včetně fasád prošel kompletní rekonstrukcí se zachováním prvků původní architektury a je již plně obsazen nájemníky (věkově 19-35 let, z toho cca 40% cizinci...).

V bytě je kuchyňská linka s vestavnými spotřebiči včetně myčky nádobí. V prostorné koupelně je sprchový kout, umyvadlová skříňka se zrcadlem, WC, topný žebřík, elektr. bojler 100 litrů. Vše je nové od podlah, elektroinstalace, omítek, obkladů a dlažeb, střešních oken Velux, sanity (Ravak, Laufen, Grohe). Na patře je společná terasa do dvorního traktu domu pro sušení prádla, relax, ... Topení je plynové etážové (kotel pro patro) s měřením pro každý byt samostatně (kotel Vaillant).

Platby za dodávku tepla a spotřebu elektřiny pro byt jsou účtovány vždy čtvrtletně zpětně dle naměřené spotřeby pro každý byt zvlášť.

Pro nájemníky a jejich hosty je k dispozici v domě stejného vlastníka nacházejícího se naproti přes ulici tzv. zelená relax zóna na střeše dvorního objektu (cca 200m2 zeleně - tráva s keři..sprcha, WC a po dohodě s majitelem během léta možnost využívání střešního bazénu (6,6x4x1,7) se slanou předehřívanou vodou (mořská sůl, tepelné čerpadlo 30st.C, protiproud pro plavání).

Centrum města je v dochozí vzdálenosti cca 15 min, hlavní nádraží 10min. V přízemí domu se nachází Restaurace SOU100 s jídelním a nápojovým sortimentem pouze z českých surovin.

Byt nelze krátkodobě pronajímat. S ohledem na nový stav všech bytů preferujeme nájemníky bez zvířat a nekuřáky. Platí i pro zájemce s malými pejsky, kočkami,..apod.

Byt je k nastěhování Ihned

Cena: 15 900 Kč/měsíc
Poplatky: 480 Kč/měsíc/os + voda 300 Kč/měsíc/os + elektřina
Kauce: 25 000 Kč
Provize agentury: 16 380 Kč

Pro více informací napište nám nebo zavolejte:
Mobil: +420773654888 (Viber, WhatsApp, Telegram)
e-mail: info@smarthomesreality.cz

  • Číslo inzerátu
   1958
  • Cena
   16 380 za měsíc
  • Užitná plocha
   33 m2

  Kontaktovat

  Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku.

  Upozornění

  Používáte nepodporovaný (zastaralý) internetový prohlížeč!

  Pro správný běh našeho portalu není možné použít vámi používaný prohlížeč.

  Použijte prosím Microsoft Edge nebo některý z jiných prohlížečů, např. Google Chrome, Firefox.