Pronájem bytu 2+KK

Zobrazení inzerátu na mapěPraha 3 , Štítného

Pro vice informaci, prosím zanechte svou žádost!
https://smarthomesreality.cz/

Pronájem bytu 2+kk, 58m2, Praha 3 - Žižkov
Cena: 21 900 Kč/měsíc
ID: Kod37

Půdní byt s klimatizací v 5.patře, s podlah. plochou 58m2,situováno na sevoro0západ, ložnice na východ. Byt se skládá z prostorné obytné kuchyně, ložnice, koupelny a předsíně.

Dům, který prošel kompletní rekonstrukcí se zachováním prvků původní architektury, je umístěn na rohu ulic Štítného a Cimburkova o šesti nadzemních podlažích s novým prostorným výtahem.

Kuchyňská linka vybavená myčkou nádobí, kombi lednicí, vestavným sporákem a sklokeramickou deskou. Koupelna - sprchový kout se zástěnou, koupelnovou umyvadlovou skříňkou s umyvadlem Laufen, zrcadlo, přípojka na pračku. Byt je vybaven klimatizací, střešní okna roletami. Vše je nové od podlah, elektroinstalace, omítek, obkladů a dlažeb, sanity (Ravak, Laufen, Grohe,....) Byt má vchodové dřevěné protipožární dveře, interierové dveře Sapeli. Na patře je společná terasa pro sušení prádla, relax,....

Ohřev vody - vlastní elektr. bojler Dražice 100(litrů), umístěn v koupelně. Dle dohody je možné do bytu pračku doplnit, pokud nájemce nemá vlastní.

Topení - plynové, etážové s měřením pro každý byt samostatně (kotle Vaillant). Elektřina - měřeno podružným elektroměrem, účtováno spolu s dodávkou tepla čtvrtletně dle naměřené spotřeby pro byt zpětně za uplynulé čtvrtletí. Nemusíte zajišťovat převody měřidel a úhradu záloh za elektřinu a plyn, toto hradí majitel domu.

Internet: zavedena UPC přípojka v každém bytě, nájemník si sjednává vlastní smluvní podmínky spolu s úhradou spol.UPC (do domu je optický kabel).

Pro nájemníky a jejich hosty je k dispozici v domě stejného vlastníka nacházejícího se naproti přes ulici tzv. zelená relax zóna na střeše dvorního objektu (cca 200m2 zeleně - tráva s keři..sprcha, WC a po dohodě s majitelem během léta možnost využívání střešního bazénu (6,6x4x1,7) se slanou předehřívanou vodou (mořská sůl, tepelné čerpadlo 30st.C, protiproud pro plavání).

Centrum města je v dochozí vzdálenosti cca 15 min, hlavní nádraží 10min. V přízemí domu se nachází Restaurace SOU100 s jídelním a nápojovým sortimentem pouze z českých surovin.

Byt nelze krátkodobě pronajímat. S ohledem na nový stav všech bytů preferujeme nájemníky bez zvířat a nekuřáky. Platí i pro zájemce s malými pejsky, kočkami,..apod.

Byt je k nastěhování Ihned

Cena: 21 900 Kč/měsíc
Poplatky: 480 Kč/měsíc/os + voda 300 Kč/měsíc/os + elektřina
Kauce: 30 000 Kč
Provize agentury: 22 380 Kč

Pro více informací napište nám nebo zavolejte:
Mobil: +420773654888 (Viber, WhatsApp, Telegram)
e-mail: info@smarthomesreality.cz

  • Číslo inzerátu
   1953
  • Cena
   22 380 za měsíc
  • Užitná plocha
   58 m2

  Kontakt

  Kontaktovat

  Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku.

  Upozornění

  Používáte nepodporovaný (zastaralý) internetový prohlížeč!

  Pro správný běh našeho portalu není možné použít vámi používaný prohlížeč.

  Použijte prosím Microsoft Edge nebo některý z jiných prohlížečů, např. Google Chrome, Firefox.