Prodej pozemku

Zobrazení inzerátu na mapěKralupy nad Vltavou , Minice 1

Nabízíme Vám zprostředkování prodeje 8 stavebních pozemků o výměrách 800 m2 – 3 034 m2 v části obce Minice, obec Kralupy nad Vltavou. Pozemky mají vybudovanou potřebnou infrastrukturu a v listopadu 2020 začíná výstavba asfaltové příjezdové komunikace vč. přilehlého chodníku a veřejného osvětlení a rovněž inženýrských sítí (obecní vodovod vč. kanalizace, plyn a elektřina). Pozemky jsou vhodné k zástavbě rodinným domem buď dle navržené studie okolních domů nebo dle vlastního projektu. Kompletní stavební a projektovou dokumentaci vyprojektovaného domu zájemcům zašleme na vyžádání.
K pozemkům č. 7 (1065 m2), č. 6 (1232 m2), č. 5 (1385 m2) je zpracovaná projektová dokumentace se stavebním povolením na částečně zapuštěné domy Typ A. Pro největší pozemek č. 8 (3034 m2) na konci ulice je určen dvoupodlažní prostorný dům Typ B uzavírající lokalitu. Krajní pozemky č. 4 (800 m2 - rezervováno), č. 3 (866 m2), č. 2 (813 m2) a č. 1 (1044 m2) jsou určeny pro individuální řešení projektů reflektující celkový ráz rezidenčního bydlení. Typ A: Dvoupodlažní dům částečně zapištěný do svahu s dispozicí 5+kk a terasou, nabízí prostorné místnosti orientované na jižní stranu směrem do zahrady. V nadzemním podlaží se nachází promyšlená hlavní obytná zóna s pokoji, ložnicí se svou vlastní koupelnou a šatnou, kuchyně a obývací pokoj spojený s jídelnou, kterým dominuje prostorný krb. V podzemním podlaží domu nalezneme technické zázemí a garáž pro dvě vozidla. Vedle garáže je možné zaparkovat také na dvou parkovacích stání před domem. Typ B: Koncept dvoupodlažního rodinného domu do tvaru písmene L s dispozicí 6+kk uzavírá zahradu před okolím a vytváří soukromou zahradu s výhledem do vyšší zeleně. Smyslem řešení je maximální orientace obytných prostorů k jihu nebo západu. Přízemí je hlavním obytným prostorem, který tvoří obývací pokoj s jídelnou, kuchyní a terasou. Dále zde nalezneme Wellness, technické zařízení a prostornou garáž pro dvě vozidla. V druhém podlaží se nachází několik soukromých pokojů pro obyvatele domu, koupelny a ložnice se šatnou.
Na požádání zájemcům pošleme stavební dokumentaci k vybranému domu.
Pozemky se nachází v klidné lokalitě přímo na kraji lesa, díky kterému v budoucnu nehrozí další zástavba a budoucí vlastník tak bude mít naprostý klid a soukromí. Pozemky se nachází cca 2 km od centra města jižním směrem. Souřadnice pozemků: 50°13'27.5"N 14°17'46.9"E. V docházkové vzdálenosti se nachází železniční stanice ve směrech Kladno, Praha, Slaný, Ústí nad Labem. Minice také protíná cyklo okruh Kralup nad Vltavou směřující přes Otvovice, Zákolany a památné místo Budeč. V Minicích je rovněž k dispozici mateřská i základní škola do 5. třídy, restaurace Na Krétě a samoobsluha, zastávka autobusu ve směru do centra a do Prahy na Bořislavku. V centru města je k dispozici veškerá ostatní občanská vybavenost: zdravotní středisko, nemocnice, lékaři, pošta, banky, vlakové nádraží s přímým spojem 25 min do centra Prahy na Masarykovo či Hlavní nádraží. Za mostem přes řeku Vltava se nachází velké letní koupaliště, antukové tenisové kurty a cyklostezka podél břehu Vltavy ve směru k zámkům Nelahozeves a Veltrusy, Praha Bubeneč. Právní servis vč. vyřízení hypotéky zdarma již od 1,59 % p. a. Celková cena s DPH činí 3.932,50 Kč/m2. Více informací na www.rezidenceminice.cz

  • Číslo inzerátu
   1908
  • Cena
   3 200 za nemovitost
  • Užitná plocha
   800 m2

  Kontaktovat

  Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku.

  Upozornění

  Používáte nepodporovaný (zastaralý) internetový prohlížeč!

  Pro správný běh našeho portalu není možné použít vámi používaný prohlížeč.

  Použijte prosím Microsoft Edge nebo některý z jiných prohlížečů, např. Google Chrome, Firefox.