Prodej komerční nemovitosti

Zobrazení inzerátu na mapěPraha , Pitterova

Pro více informaci, prosím zanechte svou žádost!
https://smarthomesreality.cz/

Prodej restaurace 141m2 + 2 terasy k pronájmu cca 100m2, Praha 3 - Žižkov
Cena: 18 700 000 Kč + DPH, v ceně parkovací místo a sklep
ID: SaleCPRestaurant

Prodej nemovitosti nebo firmy, která vlastní nemovitost, v luxusní rezidenci. Jedna se o nemovitost (provoz restaurace), která má stálého nájemníka (plátce DPH). Udělaná kompletní rekonstrukce prostoru včetně povolení na provoz restaurace a společenský klub. V nemovitosti je možné jak provozování plnohodnotné restaurace, společenského klubu, tak i čehokoliv jiného. Cena za prodej firmy vlastníci nemovitost nebo samotné nemovitosti (kupující si může vybrat). V ceně prodeje jsou veškeré povolení, zařízení restaurace a nábytek restaurace. Koupit lze, jak s nájemníkem, který má nájemní smlouvu na 5+5+5 let, tak i bez. Čisté nájemné je tedy 5% roční výnos. Lze také vypovědět nájemní smlouvu s 6 měsíční výpovědní lhůtou. Nájemník by chtěl zůstat a pronajímat nemovitost dále. Je to super nabídka na investici.

Pokud kupující bude plátcem DPH, tak má možnost koupit nemovitost v režimu přenesení daňové povinnosti, tedy nehradí DPH a stát mu DPH nevrací. V případě, že kupující není plátcem DPH, doporučujeme koupit firmu s.r.o.

Komerční prostor o velikosti 141m2, součásti kterého jsou sklep, jedno parkovací stání v podzemní garáži a 2 terasy 100m2. Je umístěn v přízemí, u hlavního vstupu do rezidence a zároveň poblíž recepce. Tento komerční prostor kompletně vybaven kvalitním designovým nábytkem a je zařízen profesionálními elektronickými spotřebiči. Restaurace prošla zásadní rekonstrukci s instalací vzduchotechniky, nových oken, dveří, nová kuchyň, bar, nábytek, vybudování 2 VIP salonků atd.

Velice výhodné umístěni. Nachází se ve velké rezidenci s 550 nadstandardními luxusními byty, což znamená majetnější klientelu. A zároveň je obklopená dalšími bytovými domy. Podle územního rozhodnutí v okolí bude vybudovaná nová velká rezidenční čtvrť pro dalších 3-4 tisíc lidi - tímto značně vzroste i počet klientů. Velice nízká konkurence v okolí - žádné další velké kavárny nebo restaurace.

Restaurace je připravena k prodeji

Cena: 18 700 000 Kč + DPH, v ceně parkovací místo a sklep

Pro více informací napište nám nebo zavolejte:
Mobil: +420773654888 (Viber, WhatsApp, Telegram)
e-mail: info@smarthomesreality.cz

Další parametry

 • Patro
  1
 • Stav objektu
  Novostavba
 • Typ budovy
  Ostatní
 • Třída energetické náročnosti
  C
 • Typ vybaveni
  Ano
 • Vlastnictví
  Osobní
Terasa
Sklep
Parkování
Garáž
Výtah
 • Číslo inzerátu
  18302
 • Cena
  18 700 000 za nemovitost
  včetně provize
 • Poznámka k ceně
  + DPH, v ceně parkovací místo a sklep
 • Užitná plocha
  139 m2

Kontakt

Kontaktovat

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku.

Upozornění

Používáte nepodporovaný (zastaralý) internetový prohlížeč!

Pro správný běh našeho portalu není možné použít vámi používaný prohlížeč.

Použijte prosím Microsoft Edge nebo některý z jiných prohlížečů, např. Google Chrome, Firefox.