Prodej domů

Kralupy nad Vltavou , Nad Lobčí

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej novostavby rodinného domu 4+kk v Kralupech nad Vltavou, lokalita Hostibejk. Bungalov o rozloze 170 m² a dispozici 4+kk je ve výstavbě. V současné době je dům ve stavu hrubé stavby se střechou zn. Bramac, trojsklými okny s plnobarevným rámem a trojitým těsněním, venkovním stíněním ve formě bezpečnostních termoizolačních rolet na dálkové ovládání s možností připojení na domovní centrálu SOMFY, se zateplením na polovině domu o tloušťce 15 cm a na druhé polovině domu 20 cm a komínem Schiedel. U domu je zabudovaná nádrž 4 m3 na zachytávání dešťové vody. Plánované vytápění domu formou podlahového teplovodního vytápění.

Důmyslně a chytře navržený interiér potěší jak zajímavě vybudovanou obytnou částí, jejíž dominantu tvoří obývací pokoj propojený s halou, tak technickým zázemím s dvěma šatnami, technickou místností a dvěma toaletami.

Lokalita Hostibejk je dokonalým místem pro bydlení, neboť je vzdálena ruchu města a přesto je v jeho jeho centru. Žádná rušná silnice, pouze obytná zóna s dostatkem parkovacích míst a pěkné rodinné domky v sousedství, to je vše v nabídce. Resort rodinných domů je obklopen z JV lesoparkem Hostibejk, který na východě navazuje na les Lutovník. Tvoří tak nejrozsáhlejší plochu zeleně v Kralupech.

Kvalita provedení domu je patrná už při první prohlídce a potěší stejně, jako propracovný interiér, který respektuje orientaci oken obytné části na V, J a Z a dále výhled a vstup na rovinatou zahradu. Doporučujeme.

Pokud patříte mezi ty, kteří se spokojí jen s kvalitou a pěkným místem, rádi pro vás zajistíme prohlídku s podrobným výkladem. Ev. číslo: 628787.

  • Číslo inzerátu
   1811
  • Cena
   více info o ceně u majitele inzerátu
  • Užitná plocha
   170 m2

  Kontakt

  Kontaktovat

  Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku.

  Upozornění

  Používáte nepodporovaný (zastaralý) internetový prohlížeč!

  Pro správný běh našeho portalu není možné použít vámi používaný prohlížeč.

  Použijte prosím Microsoft Edge nebo některý z jiných prohlížečů, např. Google Chrome, Firefox.