Prodej bytu 4+1

Praha , Bubenská 249

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej byt 4+1 o celkové výměře 116m²,Byt se nachází ve třetím patře v krásném zrekonstruovaném domě, v ul. Bubenská, Praha 7.
Byt prošel kompletní vkusnou rekonstrukcí, včetně změny dispozice, původně 4+1 dnes 4+kk. K bytu náleží i samostatná garáž, která je ve vnitrobloku domu. Byt je svojí dispozicí ideální pro rodinu s dětmi, jelikož 2 ložnice jsou od obývacího pokoje odděleny chodbou a zvukově odizolovanými dveřmi. Další velký pokoj se nachází za obývacím pokojem, který je od oddělen dvoukřídlými prosklenými dveřmi. Tento pokoj může dobře fungovat jako pracovna, nebo například pokoj pro hosty. Kuchyň je kompletně vybavená. Vše v ní je logicky uspořádané.
Orientace je následující: kuchyň, obývací pokoj a pracovna jsou na východ, další dva pokoje a koupelna je na západ. Byt působí vzdušně, vkusně a velmi uklidňujícím pocitem. Jsou zde velmi nízké provozní náklady, jelikož v přízemí domu jsou výhodně pronajaté nebytové prostory, z tohoto výnosu byl revitalizován celý dům a společné prostory za domem.
Při koupi tohoto bytu ušetříte 4% daně, jelikož lze byt prodat jako družstevní s okamžitým převodem od OV Ev. číslo: 624979.

  • Číslo inzerátu
   1680
  • Cena
   12 500 000
  • Užitná plocha
   116 m2

  Kontakt

  Kontaktovat

  Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku.

  Upozornění

  Používáte nepodporovaný (zastaralý) internetový prohlížeč!

  Pro správný běh našeho portalu není možné použít vámi používaný prohlížeč.

  Použijte prosím Microsoft Edge nebo některý z jiných prohlížečů, např. Google Chrome, Firefox.