Prodej domů

Benešov nad Černou

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej nadstandartního rodinného domu - vily, o třech podlaží, se dvěma byty, zahradou, dvojgaráží, parkovacím stáním, bazénem a tenisovým kurtem, v obci Benešov nad Černou.
Dům o zastavěné ploše 257 m² je zasazen do jižního svahu a díky absenci přímých sousedů skýtá téměř dokonalé soukromí. Vedle dvojgaráže o cca 42 m² a zastřešeného parkovacího stání pro dva vozy se nachází hlavní vchod, kterým se dostaneme do druhého podlaží, přes zádveří a schodiště do spojovací chodby a hlavní obytné části o cca 110 m². Luxusně vybavená kuchyň a jídelna je od obýváku s krbem oddělena čtyřmi schody, stejně tak jako pracovna. Celá tato jižně orientovaná část s několika přístupy na terasu se zimní zahradou je prosvětlena velkoryse pojatými francouzkými okny. Dále je zde k dispozici samostatné WC, kolárna, špajs a přístup do garáže.
Třetí podlaží o cca 120 m² nabízí celkem čtyři podkrovní pokoje, z čehož tři mají přístup na terasy, samostatné WC, půdičku, komoru a velmi pěknou koupelnu se dvěma umyvadly a velkým masážním sprchovým koutem.
Do prvního podlaží je přístup po již zmíněném schodišti, nebo samostatným vchodem. Nabízí se zde samostatný byt 2+kk o cca 47 m², kde koupelna je vybavena vanou, sprchovým koutem, umyvadlem, WC a el. podlahovým topením. Dále je zde velkorysá tělocvična/herna s přístupem do krytého bazénu, sauna, sušárna, sklad a kotelna s moderním splynovacím kotlem na tuhá paliva, aku nádržemi, kombinovaným bojlerem, vše podporované solárními panely umístněnými před hlavní terasou. Tepelný komfort ještě zajišťuje elektrokotel.
Svažovitou udržovanou zahradu, přístupnou i z terasy lze rozdělit na okrasnou a užitnou. Můžeme si zde dopřát klidného večera v krytém posezení s krbem vedle zahradního domku, ale i zasportovat na vlastním tenisovém kurtu.
Objekt, zabezpečený čidly a kamerami, je napojen na vodovodní řad a obecní kanalizaci. Financování hypotékou zajištěno. Komplet foto na stránkách RK pod i.č. 624158. Cena na dotaz u RK. Ev. číslo: 624158.

  • Číslo inzerátu
   1669
  • Cena
   více info o ceně u majitele inzerátu
  • Užitná plocha
   360 m2

  Kontakt

  Kontaktovat

  Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku.

  Upozornění

  Používáte nepodporovaný (zastaralý) internetový prohlížeč!

  Pro správný běh našeho portalu není možné použít vámi používaný prohlížeč.

  Použijte prosím Microsoft Edge nebo některý z jiných prohlížečů, např. Google Chrome, Firefox.