Prodej bytu 3+1

Luhačovice , Masarykova 52

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje exklusivně prodej bytu v jedné z nejkrásnějších lázeňských lokalit, v Luhačovicích u Zlína.

Bytový dům se nachází na ulici Masarykova. Byt 3+1 je v osobním vlastnictví a je situován v 7.NP v 7-mi podlažním panelovém domě. Dům je po kompletní renovaci, je zateplen, v bytech jsou plastová okna, je vybaven novým, velmi tichým výtahem, bezpečnostními vstupními dveřmi, byty mají krásné rekonstruované balkony. Parkování je přímo před domem na vyhrazené parkovací ploše.
Plocha bytu je 74,5m², okna jsou orientována na západ a severozápad. K bytu náleží šatna ve vnitřní dispozici bytu, komora umístěná na podlaží a sklep v podzemním podlaží domu, kde jsou zároveň místnosti kolárny, sušárny a kočárkárny.
Byt je kompletně vybaven nábytkem a spotřebiči, které jsou součástí prodeje, ale v případě zájmu kupujícího může být zcela vyklizen. Koupelna je po rekonstrukci a je osazena sprchovým koutem a umývadlem, pračkou. WC je samostatné. Kuchyně je vybavena moderní kuchyňskou linkou, plynovým sporákem s elektrickou troubou, lednicí, mikrovlnnou troubou. Budova je připojena k vysokorychlostnímu internetu pomocí optického kabelu.

Město Luhačovice leží v jihovýchodní části České republiky, ve Zlínském kraji, vzdálenost do Zlína je 17km.
Luhačovice jsou největší moravské lázně s dlouhou tradicí lázeňské léčby dýchacích cest, trávicího ústrojí, diabetu a pohybového aparátu. Proslulé jsou přírodními léčivými prameny, příznivými klimatickými podmínkami a příjemným prostředím, ve kterém se snoubí krásná příroda a typická architektura.

Dnes jsou Luhačovice moderním městem s bohatou historií, které poskytuje svým obyvatelům plnou občanskou vybavenost. Nachází se zde pošta, banky, policie, mateřské školy, základní školy, základní umělecká škola, střední odborná škola, střední odborné učiliště, veřejné knihovny, kino, divadlo, kulturní zařízení, středisko pro volný čas mládeže, muzeum, galerie, zdravotnické zařízení, dům s pečovatelskou službou, dům pro seniory, tělocvičny, víceúčelová hřiště, stadion, koupaliště, sportovní centra a celá řada ubytovacích zařízení, prodejen, služeb a pohostinství.

Nabízený byt je ideální volbou pro zájemce, kteří hledají domov v krásném zdravém prostředí spojeném s veškerou infrastrukturou umožňující moderní způsob života.
Byt Vám v případě zájmu velmi ráda ukážu. Zajištění výhodného financování je samozřejmostí. Ev. číslo: 631001.

  • Číslo inzerátu
   1524
  • Cena
   více info o ceně u majitele inzerátu
  • Užitná plocha
   74 m2

  Kontakt

  Kontaktovat

  Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku.

  Upozornění

  Používáte nepodporovaný (zastaralý) internetový prohlížeč!

  Pro správný běh našeho portalu není možné použít vámi používaný prohlížeč.

  Použijte prosím Microsoft Edge nebo některý z jiných prohlížečů, např. Google Chrome, Firefox.