Pronájem kanceláře

Brno , Filkukova 1138

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje pronájem nově vybudovanného komerčního prostoru o velikosti 53m² v Řečkovicích. Prostory se nacházejí v suterénu rodinného domu. Všechny místnosti mají okna. Do objektu se vchází samostatným vchodem z ulice Filkukova. Jedná se v podstatě o bytovou jednotku o velikosti 3+1, není však nabízena za účelem bydlení. Ideálně se prostory nabízejí pro sídlo firmy s denním provozem. K dispozici jsou 3 kanceláře, kuchyně, koupelna s toaletou
Dispozice vnitřních prostor: samostatný vstup z ulice do kanceláře č.1 (12,6m²), vlevo je vchod do kanceláře č.2 (8,5m²). Dále je vstup do chodby (6,8m²) a vpravo vchod do kanceláře č.3 (9m²). Vedle je kuchyňka (8,5m²) s kuchyňskou linkou, s keramickou deskou se dvěma spoty, digestoří, dřezem i lednicí. Z kuchyně napravo je vstup do koupelny (6.8m²) s umyvadlem, toaletou, sprchovým koutem, menší pračkou a oknem.
Měsíční náklady jsou ve výši 17.000,-Kč (nájem 15.000,-Kč, energie 2.000,-Kč). Jistota (vratná záloha) ve výši měsíční platby. Další dotazy a informace ohledně prohlídky u makléře. Ev. číslo: 630538.

  • Číslo inzerátu
   1457
  • Cena
   15 000
  • Užitná plocha
   53 m2

  Kontakt

  Kontaktovat

  Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku.

  Upozornění

  Používáte nepodporovaný (zastaralý) internetový prohlížeč!

  Pro správný běh našeho portalu není možné použít vámi používaný prohlížeč.

  Použijte prosím Microsoft Edge nebo některý z jiných prohlížečů, např. Google Chrome, Firefox.