Prodej domů

Malonty

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej rodinného domu, chalupy, s dispozicí bytu 3+1, s garáží a zahradou, Meziříčí, Malonty.
Jedná se o průběžně udržovaný dům/chalupa o zastavěné ploše cca 120 m², se zánovní střechou, včetně klempířských prvků, s možností parkování na krytém stání. Dispoziční řešení je následující. Z chodby je přístup vpravo od moderních vchodových dveří do koupelny s vanou, umyvadlem a WC; vlevo pak do garáže s kotelnou o 13,9 m², rovně přijdeme do kuchyně o 16,1 m² se zánovní kuchyňskou linkou s kombinovaným sporákem na elektřinu i plyn a dalšími spotřebiči. Na kuchyň vpravo navazuje otevřený přístup do obýváku o 19,7 m², z něj pak do jednoho z pokojů o 9,4 m². Druhý o 9 m² se nachází vlevo od kuchyně. Na zahradě je možné posedět v zastřešeném altánku, využít stylový sklípek a palivo do kotle skladovat v přístavbě. Pozemek o celkové rozloze 2127 m² se za domem zvedá do svahu.
Celkově je objekt vyklizen, čerstvě vymalován, připraven na realizaci revitalizace podle vlastních představ. Vytápění ústřední, kotlem na tuhá paliva ohřev vody bojlerem, odpad sveden do septiku, voda z řadu. Vhodné jak k trvalému bydlení, tak na rekreaci.
Obec Meziříčí se nachází v malebné krajině na severozápadním okraji Novohradských hor. Veškeré služby občanské vybavenosti: škola, školka, zdravotnické zařízení, knihovna a další, se nacházejí ve 2,4 km vzdálených Malontech. Další dojezdové vzdálenosti: Kaplice 12 km, Dolní Dvořiště 14 km, Český Krumlov 33 km a do České Budějovice 44 km.
Financování hypotékou zajištěno. Komplet foto na stránkách RK. Cena předmětem dohody. Ev. číslo: 630252.

  • Číslo inzerátu
   1443
  • Cena
   2 600 000
  • Užitná plocha
   85 m2

  Kontakt

  Kontaktovat

  Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku.

  Upozornění

  Používáte nepodporovaný (zastaralý) internetový prohlížeč!

  Pro správný běh našeho portalu není možné použít vámi používaný prohlížeč.

  Použijte prosím Microsoft Edge nebo některý z jiných prohlížečů, např. Google Chrome, Firefox.