Prodej domů

Zobrazení inzerátu na mapěČeské Velenice , Husova 559

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej velkého domu s prostorným bytem a dvěma komerčnímy prostory, Husova ulice, České Velenice. Obytné prostory 5+kk, garáž. Komerční prostory (dříve kavárna a prodej květin).
Dispozice:
I.PP
- samostatný přístup z nádvoří domu, dílenské místnosti, skladové místnosti, plynová kotelny, prostorná šatna, wc a sprcha
I.NP
- dva komerční prostory (40,8 m² a 43 m²), včetně samostatného zázemí (wc, sklady, úklidové místnosti) s výlohami a bezbariérovým vstupem z ulice. Samostatný boční zásobovací a přístupový vchod. Prostorná garáž, a samostatný vstup se schodištěm do obytného patra domu
II.NP
- byt 5+kk+lodžie. Obytná plocha bytu je 138 m² + lodžie 7,65 m². Neprůchozí pokoje. Obývací pokoj + kuchyňský kout (49m²). Ložnice (2 x 16m², 12 m² a 9m²). Koupelna s rohovou vanou + WC. Druhé samostatné WC.
pozemek
- před domem otevřený dlážděný prostor se zábradlím se vstupem do komerčních prostor. Za domem oplocená prostorná zahrada se zatravněnou plochou. Skleník a zahradní domek. Vstupy do obytné části domu a personální vstup do komerčních prostor v suterénu domu. Plocha pozemku 558 m².

Objekt je napojen na všechny inženýrské sítě. Jednotlivé provozovny a obytné prostory domu mají vždy samostatná měření plynu a elektřiny.
Velmi prostorná nemovitost s okamžitou využitelností jak komerčních, tak obytných ploch. Žádaná lokalita se skvělou dopravní dostupností a obslužností.
Veškeré podrobné informace u makléře zakázky. Vzhledem k objemnosti nemovitosti určitě doporučuji prohlídku. Ev. číslo: 630901.

  • Číslo inzerátu
   144
  • Cena
   6 500 000
  • Užitná plocha
   226 m2

  Kontakt

  Kontaktovat

  Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku.

  Upozornění

  Používáte nepodporovaný (zastaralý) internetový prohlížeč!

  Pro správný běh našeho portalu není možné použít vámi používaný prohlížeč.

  Použijte prosím Microsoft Edge nebo některý z jiných prohlížečů, např. Google Chrome, Firefox.