Prodej domů

Neuměřice

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje možný prodej pozemků se stodolou a objektem k podnikání vhodným k přestavbě na rodinný dům nebo byty na okraji obce Neuměřice s krásným výhledem do krajiny a s výbornou dostupností do Prahy, Kralup n.V a Slaného. Nemovitost je vhodná pro bydlení i podnikání zároveň, např. pro chov koní, malou zemědělskou výrobu apod. Celková výměra pozemku je 5058 m². Na tento pozemek navazují pole a louky.
Objekt k podnikání sloužil ještě nedávno jako uzenářská výrobna s vlastním dvorem se zastavěnou plochou 350 m². Výrobna je napojena na kanalizaci, vodovodní řád, elektřinu a plyn. Objekt se sestává z původní zděné budovy a nové přístavby z montovaných panelů vhodných pro potravinářskou výrobnu. Kolaudace objektu proběhla v roce 2012. Výrobna má přibližně 15 provozních místností a dostatečné zázemí. Objekt lze přestavět k jiným účelům. K nemovitosti vede obecní zpevněná komunikace, výhodou je vlastní dvůr pro nakládku.

Neuměřice nabízí nové víceúčelové hřiště s umělým povrchem, 3 dětská hřiště a tělocvičnu. V obci se nachází potraviny, hospoda, autobusová zastávka 200 m od domu (Kladno, Velvary), vlaková stanice 500 m. Autem na kraj Prahy po D8 i D7 20 min. MŠ a ZŠ jsou vzdálené 4 km (Velvary) a 6 km (Kralupy n. V.). Klidné místo. Ev. číslo: 630078.

  • Číslo inzerátu
   1430
  • Cena
   více info o ceně u majitele inzerátu
  • Užitná plocha
   350 m2

  Kontakt

  Kontaktovat

  Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku.

  Upozornění

  Používáte nepodporovaný (zastaralý) internetový prohlížeč!

  Pro správný běh našeho portalu není možné použít vámi používaný prohlížeč.

  Použijte prosím Microsoft Edge nebo některý z jiných prohlížečů, např. Google Chrome, Firefox.