Prodej domů

Hostivice , Smetanova 606

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje koupi velmi prostorného cihlového rodinného domu s velkou oplocenou zahradou, 3 podlaží, krásný pozemek 800 m², Praha západ - Hostivice.
Dispozičně dům nabízí dvě identické bytové jednotky 3+1, každá o výměře téměř 110 m², situované v 1. a 2. patře , v přízemí se nachází technické zázemí domu a je zde možné vybudovat ještě jeden větší byt nebo 2 menší bytové jednotky. Z obývacích pokojů každého bytu vstoupíte na jižně orientovanou lodžii s výhledem do zahrady.
Vytápění domu plynovým kotlem s rozvodem etážového topení, ohřev vody zajišťují dva bojlery, napojeno na obecní vodovod a kanalizaci, velkou výhodou je i vlastní studna.
Na pozemku se dále nachází vedlejší stavba, kterou je možno využít jako dílnu, letní kuchyň apod. Příjemné posezení na zahradě skýtá altánek.
Dům má plastová okna a novou fasádu, interiér domu je původní, ale velmi udržovaný.
Hostivice leží téměř na hranici Prahy, upravená obec s veškerou infrastrukturou (MŠ, ZŠ, lékaři, obchody, ...) a výbornou dostupností do centra Prahy, BUS na metro jede 10 minut, též noční spoje, vlak.
Kulturní obec s bohatou historií, s kulturními i přírodními památkami, cyklostezky, procházky k Hostivickým rybníkům a výlety do okolní přírody. Ev. číslo: 629961.

  • Číslo inzerátu
   1421
  • Cena
   14 900 000
  • Užitná plocha
   300 m2

  Kontakt

  Kontaktovat

  Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku.

  Upozornění

  Používáte nepodporovaný (zastaralý) internetový prohlížeč!

  Pro správný běh našeho portalu není možné použít vámi používaný prohlížeč.

  Použijte prosím Microsoft Edge nebo některý z jiných prohlížečů, např. Google Chrome, Firefox.