Prodej domů

České Budějovice , Kozinova 1861

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej třípodlažního řadového rodinného domu s bazénem, saunou a dvougaráží ve vyhledávané lokalitě v Českých Budějovicích - Rožnově. Dům je ve velice dobrém stavu, je vhodný pro jednu velkou rodinu nebo pro dvě generace. Jižně orientovaná zahrada nabízí příjemné posezení pod pergolou s grilem, zapuštěný bazén s filtrací (6,5m x 3,5m), vlastní studnu, skalku, okrasné záhony i ovocné stromy.

Dům byl kolaudován v roce 1983 a po většinu let málo využívaný. V roce 2008 proběhla rekonstrukce domu. Dům je napojen na všechny sítě, je vytápěn plynovým kotlem, elektřina je v mědi, voda v plastu. V rámci rekonstrukce byly ve 2. a 3. podlaží v obývacích pokojích vybudovány moderní krby, které dotváří příjemnou atmosféru domu. Každé podlaží má svoji koupelnu a toaletu. Horní patro prosvětlují světlovody.

Dispozice domu:
Přízemí: dvougaráž s průchodem do domu, zádveří, chodba se vstupem do sklípku, technická místnost (plynový kotel Viadrus, bojler, pračka), toaleta, letní kuchyně, sauna, masážní sprcha a pokoj.
2.podlaží: chodba, velký obývací pokoj s krbem a balkonem do zahrady, kuchyně, jídelna s balkonem do ulice, šatna, koupelna se sprchovým koutem a s toaletou a komora pod schodištěm.
3.podlaží: chodba, obývací pokoj s krbem a balkonem do zahrady, ložnice oddělená krásnými velkými posuvnými dveřmi, toaleta, koupelna, pokoj a pokoj s balkonem do ulice a se šatnou.

Pokud je pravda, že v Českých Budějovicích by chtěl žít každý, pak pro Rožnov to platí tím spíše. Jedná se o vilovou část města bez továren, kde najdete klidné bydlení. Výhodou je také blízkost MŠ a ZŠ, konečná zastávka trolejbusu je pouze 3 min pěšky a nový supermarket Billa 150 m. Ev. číslo: 629317.

  • Číslo inzerátu
   1388
  • Cena
   8 490 000
  • Užitná plocha
   350 m2

  Kontakt

  Kontaktovat

  Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku.

  Upozornění

  Používáte nepodporovaný (zastaralý) internetový prohlížeč!

  Pro správný běh našeho portalu není možné použít vámi používaný prohlížeč.

  Použijte prosím Microsoft Edge nebo některý z jiných prohlížečů, např. Google Chrome, Firefox.