Prodej domů

Zobrazení inzerátu na mapěKounov

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje možný prodej rodinného domu 6+1 (s možností dvougeneračního bydlení - menší 2+1 a velké 3+1) se zahradou v blízkosti přírody a zároveň v dobré dostupnosti od Prahy.

V domě proběhla v roce 2008 rozsáhlá rekonstrukce včetně zateplení, za domem byla dostavěna menší kotelna, sklípek, kůlna a dřevěná pergola, vedle domu nádvoří, kde pohodlně zaparkuje 6 aut.

Dům má 2 samostatné vstupy, sestává se ze 3 podlaží. V 1.NP najdeme 3 pokoje, komoru se zabudovaným odpadem a toaletu. Ve 2.NP se nachází prostorný a světlý obývací pokoj s velkou vestavěnou skříní, kuchyně s vestavěnými spotřebiči včetně myčky, koupelna s vanou a toaleta. V podkroví jsou další 2 pokoje (jeden se šatnou) a koupelna se sprchovým koutem a toaletou.

Nemovitost je napojena na obecní vodovod, odpady jsou řešeny vlastní čističkou odpadních vod a nádrží pro vyčištěnou vodu, která může být použita k zalévání zahrady. V obci se letos dokončila kanalizace a v brzké době bude možné připojení. Vytápění je ústřední na tuhá paliva s plně automatickým ekokotlem.

Upravená zahrada s bazénem a vzrostlými ovocnými stromy láká k odpočinku. Na zahradu navazuje pozemek s výměrou přibližně 1000 m², který je možné od obce odkoupit.

Měsíční náklady na energie vychází kolem 5.000,-Kč za měsíc.

V letošním roce má být dokončen úsek dálnice D6 vedoucí poblíž Kounova, čímž se příjemně zkrátí dojezd do Prahy. Obec je velmi dobře občansky vybavena, je zde několik obchodů s potravinami, pošta, MŠ a ZŠ (1. a 2.stupeň), fotbalové hřiště, restaurace, dále autobusová a vlaková stanice. Ev. číslo: 627246.

  • Číslo inzerátu
   1232
  • Cena
   5 088 800
  • Užitná plocha
   200 m2

  Kontakt

  Kontaktovat

  Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku.

  Upozornění

  Používáte nepodporovaný (zastaralý) internetový prohlížeč!

  Pro správný běh našeho portalu není možné použít vámi používaný prohlížeč.

  Použijte prosím Microsoft Edge nebo některý z jiných prohlížečů, např. Google Chrome, Firefox.