Prodej domů

Praha , Libocká

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej větší rodinné vily o 3 bytových jednotkách, se zahradou 956 m² v lokalitě Prahy 6-Liboc . V případě zájmu nových majitelů je i možnost přístavby ke stávající stavbě. Dům se nachází na velmi zajímavém místě Prahy 6 v sousedství rodinných vil a domů, v bezprostřední blízkosti areálu Hvězda, parku Ladronka a s výhledy do Šáreckého údolí. S dobrou dopravní dostupností jak MHD (autobus, 5 minut tramvaj č.18,1,2 a nová stanice metra), tak autem do centra, na okruh k letišti i v návaznosti na okruh k dálnici D5 (Plzeň) a D1 (Brno). V nejbližším okolí je i nemocnice Homolka, Motol, škola a školka, obchody, nákupní centra, sportoviště, parky. Celková výměra pozemku je 1287 m². Dům se nachází uprostřed vzrostlé a udržované zahrady o ploše 956 m².
Plocha stavebního pozemku je 331 m², vlastní stavba má zastavěnou plochu 150 m² + 181 m² zpevněných ploch.
K dispozici je dvojgaráž, zázemí s prádelnou, kotelnou. Dům má 3 patra a terasu, je podsklepený. V podkroví se nachází byt 3+kk s koupelnou.
Dům je cihlový v dobrém stavu. Ing. sítě: elektřina, plyn, kanalizace, vodovod. Nemovitost je možné koupit přes hypoteční úvěr, který vám makléř pomůže zajistit. Prohlídky a více informací o nemovitosti taktéž u makléře. Ev. číslo: 559260.

  • Číslo inzerátu
   1203
  • Cena
   29 990 000
  • Užitná plocha
   1287 m2

  Kontakt

  Kontaktovat

  Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku.

  Upozornění

  Používáte nepodporovaný (zastaralý) internetový prohlížeč!

  Pro správný běh našeho portalu není možné použít vámi používaný prohlížeč.

  Použijte prosím Microsoft Edge nebo některý z jiných prohlížečů, např. Google Chrome, Firefox.