Prodej domů

Blšany , Lipová 141

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej domu 4+kk po částečné rekonstrukci v širším centru obce Blšany, okr. Louny. Na pozemku o celkové ploše 475 m² stojí rodinný dům o zastavěné ploše 91m² po rekonstrukci obvodového pláště provedené v roce 2019. Konkrétně rekonstrukce spočívala - v nové střeše, fasádě, okapech a výměně starých oken za plastová. V rámci rekonstrukce byly provedeny terénní úpravy kolem objektu a bylo vybudováno nové oplocení s vjezdovou branou.
Vnitřní prostory domu vyžadují kompletní rekonstrukci. Možnost půdní vestavby. Na pozemku se dále nachází stavba bývalé sušárny chmele nabízející se k přestavbě na letní kuchyni s ubytováním pro hosty nebo využití jako sklad zahradního nábytku apod.
V obci se nachází základní občanská vybavenost včetně restaurace, hotelu, dětského hřiště, víceúčelového sportoviště s tenisovým kurtem a kino.
K domu jsou přivedeny veškeré inženýrské sítě. Vzhledem k tomu, že době poddání tohoto inzerátu nebyl vyhotoven štítek PENB je tato nemovitost v souladu se zákonem inzerována v energetické tř. G.
Podbořany 5km, Praha 78 km. Ev. číslo: 629155.

  • Číslo inzerátu
   1076
  • Cena
   1 890 000
  • Užitná plocha
   100 m2

  Kontakt

  Kontaktovat

  Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku.

  Upozornění

  Používáte nepodporovaný (zastaralý) internetový prohlížeč!

  Pro správný běh našeho portalu není možné použít vámi používaný prohlížeč.

  Použijte prosím Microsoft Edge nebo některý z jiných prohlížečů, např. Google Chrome, Firefox.