Prodej domů

Zobrazení inzerátu na mapěDolní Břežany , U Klínku 132

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje Prodej moderního dvougeneračního rodinného domu o dispozici 9+3, celkové výměře 320 m², garáží pro 2 auta a zahradou 1 037m². Dispozice domu: 1.NP 4+2, jedna kuchyně je pro zahradu v těsné blízkosti zahradního sezení, kde se griluje, přízemí dominuje velká předsíň, ze které se jde do jednotlivých pokojů, dále je tu garáž pro dvě auta. 2.NP 5+1, V tomto patře jsou na sebe postupně navazující kuchyně, jídelna a vzdušný obývací pokoj s vysokým stropem. Dále jsou zde tři samostatné pokoje. Tomuto patru dodá komfort i velká terasa. V každém patře je šatna a koupelna s WC. V celém domě je spousta důmyslně schovaných úložných prostor.
Vytápění celého domu je jak radiátory, tak podlahovým topením v obou patrech. Dům je napojen na veřejnou vodovodní síť a navíc je v domě okruh na vodu z vlastní studny, která se nachází na zahradě. Dispozice a velikost zahrady umožňuje její dnešní rozdělení do několik částí, posezení s grilováním, okrasná zahrada se vzrostlými ovocnými stromy a část zahrady je na pěstování zeleniny ovoce a bylinek. Soukromí na zahradě zajišťují i velké túje kolem plotu. Před domem je dostatek parkovacího prostoru a nijak nezasahuje do zahrady za domem.
Dům se nachází v žádaném a lukrativním mistě velmi klidné lokality Dolních Břežan - Lhota. Okolí umožňuje využití jak cyklostezek, tak pěší turistiky do přilehlého lesa. Ev. číslo: 627571.

    • Číslo inzerátu
      107
    • Cena
      14 900 000
    • Užitná plocha
      320 m2

    Kontakt

    Kontaktovat

    Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku.

    Upozornění

    Používáte nepodporovaný (zastaralý) internetový prohlížeč!

    Pro správný běh našeho portalu není možné použít vámi používaný prohlížeč.

    Použijte prosím Microsoft Edge nebo některý z jiných prohlížečů, např. Google Chrome, Firefox.